Simák Gergőnk szuper kis győzelme a Balaton perton...

Gergőnk a Pegazus Atlétika kiváló szenior futója, idéi nyári verseny szezonját a csodálatos Balaton partján kezdte, és rögtön a csemegével, a Live is Life éjszakai versennyel.

Füreden a sétányon…

A versenyen több száz futó állt rajthoz, mindenki kiéhezve a futásra, a versnyre, és persze ugyanezt érezte Gergőn is, de talán ő kicsivel jobban, hiszen bátor és okos futásával az abszolút 1. helyet szerezte meg a 3.7km “sprint,, távon. A Covid után még senki sem pörög úgy, mint előtte, de így is becsülendő idővel 13:42-vel szaldt be a célba. A verseny kiváló időben, hangulatban szervezésben lett megrendezve, minek okán Gergő még inkább jó szájízzel térhetett haza és szerzett új győzelmet, méltán képvieslve egyesületét is.