Győzelem Kékestetőn!

Ábel, Milos, Merse, Anna, Lalu, Dorka varázslat a hegyen… 7,5km, 400m szint, abszolút országúti eredmények: 1.hely: Csuta Dorottya 3. hely: Montvai Anna 8.hely: Lengyel Laura Csodálatos verseny nappal zárhattunk le a 2018. évi sikeres esztendőnket! Ez a verseny nem csupán

Mezei liga győzelem Veszprémben!

Sasfészekben győzni……az az igazi…. Mezei liga, 3000m, Csuta dorottya: 1.hely Idén, Csuta Dorkával a mezei  liga 2. fordulójába kapcsolódtunk csak be, aminek oka, Dorka szándékosan hosszúra nyújtott pihenője volt, emiatt a békéscsabai versenyt még kihagytuk! Hosszú, és kemény éve volt,

Kettő arany, a BBU halloween futáson!

Simák Bence, bámulatos futása… Eredmények: Simák Bence gyermek futam: 1.hely (83 induló) Simák Gergő felnőtt futam: 1.hely( 400induló) Idén is nagy sikerrel rendezték meg, az egyre híresebb BBU Halloween futóversenyt, ahol idén is kettő versenyzőt állítottunk rajthoz, mégpedig Simák Bencét,

Remekeltek hegyi futóink!

Zebegényi érmek, sikerek, hegyek… Eredmények 4km hegyi etap: Csuta Johi 1.hely, Csuta Dorka 1.hely, Simák Gergő 1.hely, O’Shea Colin 3.hely, O’Shea Sophie 7.hely, Várszegi Adél 5.hely, Lengyel Laura 5.hely Nincs megállás, a Pegazusos futók gyakorolnak, és csiszolják futó tudásukat, minek