Arany, ezüst, és biztató erős eredmények….

Hegyi futó ob. nem maradhatott el Centrálos futók nélkül idén sem, így fogtuk magunkat, és merész tervekkel láttunk neki a nagy nap, nagy munkáinak. Célunk kettő érem, és kettő jó helyezés volt, amiből mind a négyet ki is pipálhattuk.

Kun Tamara, Csernák Levi, és Montvai Anna beszélgetnek…

Ám a várt eredményeknél jobban szerepeltünk, hiszen Csernák Levin, aki anno az UTE csapatát váltotta a kék sárga CEAC-ra, nos egyre erősödő formát mutatván a meglepően jó 6. helyre jött be, ami óriási meglepetés volt számomra és öröm, csakúgy, mint Montvai Anna szereplése, aki, ha zökkenőmentesen tud készülni, nos simán behozta volna a 3. helyet, de ez a 4. hely is csodálatos eredmény volt számunkra, hiszen csupán 4mp-re volt egy hajdanán szebb időket megélt futó mögött. Anna 800-s futóként bizony borsot tudott törni a mezőny orra alá, és a 3. helyezett lányt is élet halál harcra késztette. Csodálatos idő, kemény futók,…….Kun Tamara és Kalász Bertold. Tami véghez vitte amit kellett, szépen okosan futva egy igazán értékes, csodaszép bajnoki 2. helyen futott célba, míg kollégája Bertold új pályacsúccsal, magabiztos főlénnyel nyerte a hegyi bajnokságot. Külön öröm számunkra, hogy futóink egy megkímélt, kellemes nyári edzés programokat követően is, kiváló eredményeket futottak. Szívből gratulálok minden kedves futómnak ezekhez a szép, és értékes eredményekhez. Hajrá CEAC!