4x500m Pegazus supersonic… Vasárnap van….tegnap váltóink iszonyatosan jót futottak, hiszen, aranyat és a bronzot is elhozták 3×1500-on! Ma úgy alakult 22 órával később, hogy elutaztunk Tápiószecsőre, hogy kipróbáljuk a 4×500 m-s váltót is, no meg néhány egyéni versenyszámot. Kezdjük az
Ilyen nincs, és mégis van! Újabb váltó győzelmek!






