Bajnoki cím, egyéni csúcsok…

Óriási meglepetéssel zárult a téli fedett nemzeti bajnokság, ahol a felnőttek mérték össze tudásukat, valamint azok a fiatalabbak, akiknek volt szintje a bajnokságra. A meglepetést Polyánki Bence és Kis-Soós Hunor okozta. 800m-en senki sem gondolta volna, hogy Bence nyeri a bajnokságot, ám kiváló erőben, jó formában érkezett, így egyértelmű volt a taktika……utazni lazán aztán jöhet egy kemény hajrá.

Örök emlék…

Bence bődületes erővel hajrázott, és mindannyiunk nagy örömére felnőtt bajnok lett. Hunorunk pedig mint egyik cikkemben írtam, a felnőtt 1500-s mezőnyben, új nemzeti rekordot futott ami 46 évig élt. Lányoknál Gáti Nóri futott 800-on, és bátor jó futással újfent egyéni csúccsal zárta az idényt. Dolmány Emma már hosszabb távon futott, és bár nem futott most kiemelkedőt, ám a verseny stabilan lehozta fejből. a felnőtt bajnoksággal maximálisan elégedett vagyok, persze nyárra lesz mit javulni, de ne legyünk telhetetlenek, nagyon jó ob. volt!

Felnőtt bajnoki cím 800-on, további kiváló futások Nyíregyházán.