Amiért mentünk, elhoztuk…

Nagyon komoly verseny várt Hunorra, ugyanis tervbe vettük, hogy egy igencsak régi országos csúcsot kellene megdönteni. A téli edzőtáborunk jól sikerült, igaz mi nem a csillt és a meleg égövi tábort kaptuk részül, hanem a hóban, fagyban nyomtuk keményen, ami nem kényelmessé teszi az embert, hanem megedzi. A csúcsdöntésre a felnőtt ob-t láttuk ideálisnak, ahol olyan mezőny jött össze a még mindig csak 16 éves futóm számára, aminek köszönhetően Hunorunk egy álom futással 46 éves U18-s nemzeti csúcsot döntött meg. Mindezek mellett a felnőtt mezőny 5. helyén zárt gyerekként. csodálatos nap volt ez számunkra, megyünk tovább szorgalommal, alázattal!

Hunor 46 éves országos csúcsot futott a felnőtt ob,-n!