Egyre jobb, egyre jön fel a mi Annánk…

Nemrégiben Annát, kiváló serdülő futónkat még a lány 800-s mezőny utolsó harmadában láthattuk a ranglistán, aztán elmúlt pár hónap, és Anna újabb bajnoki futás, újabb ugrás, így immáron a mezőny első harmadában látható, ami nem a véletlen műve. Az idei évi serdülő fedett bajnokság jól megmutatta Anna képességeit, és lelkületét, ami ahhoz kell, hogy valakiből jó versenyző típus legyen.

Anna sorozat…

Felkészülése elég kaotikusra sikerült, aztán végül zöld utat adtam a bajnoksághoz, amihez Anna is kellett, hiszen nagyon akart futni… beadtam a derekam, utólagosan bevallom őszintén, hogy okos dolgog volt Annára hallgatnom. A versenyen 7 futam volt, 37 induló, amiből Anna a 12. lett, és bizony óriási tartalékai maradtak, ám jó ideje nem tudtunk tesztelni, így biztonsági futásra mentünk. A verseny után kicsit pipa is volt a mi lányunk, mert későn indult el, de a futamát így is szép előnnyel okos futással nyerte. Örültünk volna ha az erősebbik futamba kerül, így utólag gondolkodva elbírt volna egy 5mp-vel gyorsabb iramot, no de hát adott a feladat a nyárra. Annával maximálisan elégedett voltam, és folyamatos munkával top 5-be is kerülhet a nyáron, ami már igencsak vonzó cél lehet számunkra. Bertink, és Annánk a legjobbat hozták ki magukból, így egy ezüsttel, egy bronzal és ezzel a nagyon is értékes 12. hellyel zártuk a bajnokságot! Szívből gratulálok és nagyon büszke vagyok az elért eredményre.