Az elsők…

Egyesületünk életében elsőként történt meg, hogy ifjúsági ob-n szerepelhetnek futóink, ami nem is csoda, hiszen 2015. évtől “üzemel,, a csapatunk, és mi a nulláról kezdtük. Ám íme van kettő ifi korú futónk, akiknek ez volt életük első ifi bajnoksága.

Eszter várja a rajtot…

Győrbe most még csupán a tapasztalat, rutin szerzés volt a cél, no meg az egyéni csúcsok futása, amire az edzéseken nyújtott teljesítmények alapján lehetett is számítani! A versenyt egy nagyon szép győri pályán rendezték, ahol iszonyatos meleg idő fogadott minden atlétát. Esetünkben ez nem is volt annyira zavaró, hisze mindkettő versenyzőnk 200m síkon indult. Akik a Pegazus történelem könyvébe örökre bevésték nevüket, azok nevezetesen Némedi Eszter, és Lengyel Gábor! Mindkettő versenyzőnk szépen, becsülettel odatette magát, aminek mindenki nagyon örült, és persze óriási tapasztalattal térhettünk haza! Büszkék vagyunk mindkettő futónkra!