Csákány Levente arannyal indít…

Csákány Levente: 700m, 1.hely

Egyesületünk új futója, Csákány Levente élete első versenyén állt rajthoz, a csodálatosan szép Zamárdi utcáin, ahol a 700m-s távra lett nevezve! Levi néhány hónapja edz nálunk, ám szorgalma és lazasága előre vetítette az első gyümölcs szüretelését!

Results…

Így is lett, hiszen Levente nem csak a korosztályos versenyt, de az abszolút összetett futamot is megnyerte, nem is akárhogy, mivel a cél előtt 50m-re, még három felnőtt futott Levink előtt! Levi elindította szenzációs hajráját, és sikeresen leküzdötte a három góliátot! Levinek azt hiszem, nem is kell ennél jobb kezdés, és láthatja mindenki, hogy rendes, tisztességes, szorgalmas edzésekkel csupán idő kérdése, és jön a hőn áhított siker! Ennek köszönhetően 2018. év Fuss Zamárdiért futóverseny győztese……….Csákány Levente! Szívből gratulálunk Levi!