Makray Anett          400m       U8 1.hely
Makray Benedek    1000m            1.hely
Simák Gergő           5000m     ffi. 1.hely

Beszámoló:

Nos kezdhetném, úgy is, hogy no comment és kész, de ez nem lenne illő mihozzánk. Úgy adódott, hogy egy nagyon profi bécsi mezein a legkisebb Makraink, vagyis Anett hihetetlenül nagyot futott.

7fe6378a-54a5-455b-b9ec-17c77d45230f

Egy tüzes bátor futásával, immáron sokadik érmét nyerte, most pedig egy újabb csodálatos aranyat! Szépen és nagyon gyorsan futott. Követte őt a nehéz időszakból kilábalni látszó Benedek, aki elementáris erővel, céltudatosan futott és hatalmas előnnyel nyerte a kid’s futamot. Ezután pár óra múlva a mezei 5 km-s U20-s versenyszámot is megnyerte. 5000 m-n futott Simák Gergőnk, aki szintén nagy visszatérő, és neki is olyannyira jól sikerült a visszatérés, hogy egy kőkemény hajrában sikerült legyőznie ellenfeleit.

13045558_10209278648065929_243149999_n

Gergő 10 nemzet fiait utasította maga mögé, hiszen 10 különböző országból érkeztek versenyzők, de hazai srácunk és Pegazusos futónk sikeresen legyőzte őket! Úgy látszik, hogy ez a nagy visszatérések napja volt.

Mind a három futó kiválóan, profin versenyzett.  Jó úton járnak a Pegazusos futók.