Medve Csillu 2. helyen…

Egyesületünk kiváló  futója, Medve Csilla, idén is rajthoz állt a szenior országos bajnokságon, ám most nem középtávon 1500 m-n, hanem a nagyobb 5000 m-s távon ért el igazán csodálatos eredményt. Csillával jó ideje a terepfutásra készülünk, emiatt többet fut hegyen és terepen, így nem annyira a gyorsaságra mentünk rá, inkább az alap állóképesség fejlesztésére.

IMG_0815 (1024x682)
Csillu egy igazán színes egyéniség.

Csillának remek alapja van, így ősztől elkezdhetjük a gyorsasági munkát. Nos ezekkel a kondíciókkal érkezett meg az országos bajnokságra, ahol egyenletes szép futással a kiváló 2. helyet szerezte meg. Csilla csapatunk egyik legszorgalmasabb tagja, akire mindig, mindenben lehet számítani. Szorgalmának, elszántságának köszönhetően, idén is érmet szerzett magának és a csapatnak, amiért mérhetetlenül hálásak és büszkék vagyunk Rá! A versenyen nagyon meleg volt, igazi nyári tikkasztó hőség, ám Csilla mit sem törődve a hőséggel rótta a métereket. Ilyen egy igazán kemény, csodálatos Pegazusos futó. Szívből gratulálunk Neki és további sikereket kívánok, kívánunk!