Török Sanyink 35 percel, 46 évesen második….

Csodálatos napon, nagy melegben lett lebonyolítva az idei évi Wizz futógála, melynek egyik betétszáma a 10km-s táv volt. Ezen versenyen rajthoz állt három derék futónk is, nevezetesen Török Sándor, Roudot Gergő, és Lengyel Gábor.

Pegazus Boy’s

Sanyink komoly tervekkel érkezett , míg a srácok egy jó futás reményében startoltak el a szeptemberi őszben, ami inkább tűnt egy meleg májusi napnak. a rajtot követően Sándorunk azonnal elfutott az élmezőnnyel, és bizony 46 évesen igencsak meglepte a mezőny ifjú és idősebb futóit. Sanyi végig keményen szépen versenyezve ért célba, a kiváló 2. helyen 35 perces idővel, míg Gábor a szintén értékes 4. helyet szerezte meg. Gergőnkre azért vagyok nagyon büszke, mert elkezdett versenyezni, és egy mély gödörből kezd kilábalni, így nála a sikert most a táv tisztességes teljesítése jelentette. Szívből gratulálok a srácoknak, és további sikereket kívánok.