4,3km-n kiváló formában, aranyat érő futás, Simák Gerivel…

Hölgyeim és Uraim, köszöntsék nagy tapssal, Simák Gergő idei 400.000. győzelmét, ami persze lehetne vicces is, ám mégsem az, hiszen Gergő idén minden egyes versenyén dobogóra állt, legyen szó easy, vagy hard versenyekről, ő mindíg ott toporzékolt a dobogó egyik, másik fokán!

Csodaszép verseny helyszín…

Nagy büszkeség ő számunkra, hiszen a családi idill és a munka mellett hazánk egyik legstabilabb szenior futója, és ha ő versenyez valahol, biztosan nem hoz a fejünkre szégyent! Így történhetett most is, hogy vette a hátizsákot, a cipőt, és bedobta a kocsiba, ugyan miért ne nyernék megint egy külföldi mezeit, ezzel ki is autózott, mire este csipog az edző telefonja ( az én telefonom, aki sikerre vitte Gergőt) :), hogy hali mester…….megint nyertem! Én meg belekortyolok a teámba…….küld a képeket te gyalázatos, piszok győztes futóm! Nagyon örültem, hiszen Gergő elbeszélései alapján a versenyt, jó formában tudta keményen lefutni, és az hogy újfent versenyt nyert, számomra és számunkra hatalmas öröm! Gerink a célba órisái idővel futhatott be 1.helyen, így a hétvégére feltette az i-re a pontot! Szívből gratulálunk neked Gergő!

Simák Gergő nyerte az ausztriai, Fontanalauf mezeit!